Vladimír Růžička
Košíček ovoce
Id: 360403
olej/plátno, rozměr 27 x 32 cm, značeno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, přiloženo osvědčení o původu originálu, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1433x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 000 Kč