Vladimír Stříbrný
Dívka s květinami ve vlasech
Id: 444801
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 20002x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
24 000 Kč