Vladimír Stříbrný
Ležící akt
Id: 135016
olej/karton, rozměr 35 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 3828x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč