Vladimír Stříbrný
Rozkvetlá cesta
Id: 1824
olej/plátno, rozměr 36 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1960, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2399x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč