Vladimír Suchánek
Harlekýn a stín
Id: 334102
barevná litografie/papír, rozměr listu 72 x 54 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5406x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč