Vladimír Suchánek
Hlava
Id: 180405
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1679x
Vyvolávací cena:
700 Kč
2 700 Kč