Vladimír Suchánek
Kapela
Id: 187905
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 25 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1319x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč