Vladimír Suchánek
Konvolut tří kusů
Id: 290601
litografie/papír, rozměry ve výřezu 13 x 11 cm, 9,8 x 10,8 cm, 13,4 x 10 cm, vše číslováno a značeno, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2683x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 250 Kč