Vladimír Suchánek
Vzpomínky
Id: 1531
litografie/papír, č. 29/180, rozměr ve výřezu 35,5 x 25,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 4925x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč