Čas na serveru 02:03:53

Vladimír Svoboda (1937)
13 špic račí

Id: 484601

13 špic račí

  •  / 13 špic račí / Vladimír Svoboda (1937)

olej/dřevěná deska, rozměr 81 x 122 cm, značeno a datováno ve spodní části, olištováno, na několika místech oděrky v malbě

zobrazeno: 12781x

Vyvolávací cena:

10 000