Vladimír Svoboda
Po západu slunce
Id: 59201
olej/plátno, rozměr 37 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, malba poškozena drobnými tečkami, přetřený rám, zaskleno
zobrazeno: 1854x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč