Vladimír Sychra
Dívka v křesle
Id: 90008
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
zobrazeno: 4397x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 93