Vladimír Sychra
Tři dívky
Id: 319205
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 50,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1181x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč