Vladimír Sychra
Únos Evropy
Id: 434131
lept/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 32,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, lokálně na papíru zažloutlé fleky (viz foto)
zobrazeno: 353x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč