Vladimír Vašíček
Postavy
Id: 518813
kombinovaná technika/papír, rozměr 60 x 43 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 434x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
2024,12-1,02,20,45,00
minimální příhoz 100 Kč