Čas na serveru 12:35:33

Vladimír Vašíček
Postavy

Id: 518813

Postavy

  •  / Postavy / Vladimír Vašíček

kombinovaná technika/papír, rozměr 60 x 43 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 434x

Vyvolávací cena:

2024,12-1,02,20,45,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu