Vladimír (Vláďa) Novák
Říční břehy
Id: 228302
olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, lehce zvlněné plátno
zobrazeno: 1908x
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 700 Kč