Vladislav Cuřín (Jan Kozelka)
Praha v zimě
Id: 185012
olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1774x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč