Vladislav Mirvald
Kaňkáž II.
Id: 98111
tuž/karton, rozměr ve výřezu 60,5 x 42,5 cm, nesignováno, z pozůstalosti V. Mirvalda, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 1870x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 600 Kč