Vladislav Röhling
Malostranské náměstí
Id: 1293
litografie/papír, rozměr tisku 29 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, volně loženo, nerámováno, vynikající původní stav
zobrazeno: 2192x
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 800 Kč