Vladislav Röhling
Mostecká ulice
Id: 1321
litografie/papír, rozměr tisku 33 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, volně loženo, nerámováno, vynikající původní stav
zobrazeno: 2257x
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 400 Kč