Vladislav Röhling
Pražský hrad
Id: 1271
litografie/papír, rozměr tisku 34 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, volně loženo, nerámováno, vynikající původní stav
zobrazeno: 2156x
Vyvolávací cena:
400 Kč
700 Kč