Vladislav Röhling
Pražský motiv
Id: 1219
litografie/papír, rozměr tisku 23 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2167x
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 300 Kč