Vladislav Vaculka
Paridův soud
Id: 385804
olej/překližka, rozměr 68 x 55 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, drobné oděrky v malbě, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 988x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 600 Kč
Příhozy: 65