Vlasta Kahovcová
Jak básníkům chutná..
Id: 292901
olej/plátno, rozměr 25,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce zohýbané plátno, poškozený rám
zobrazeno: 6434x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 55