Vlastimil Beneš
Bez názvu
Id: 306703
kresba/kombinovaná technika s akvarelem/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1239x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 100 Kč