Vlastimil Beneš
Červánky
Id: 146803
olej/plátno, rozměr 24 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, zakázkové rámování
zobrazeno: 3031x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč