Vlastimil Beneš
Coitus
Id: 112716
polychoromovaná sádra, celková velikost s autorským rámem 42 x 52 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, původní stav, získáno z pozůstalosti autora
zobrazeno: 3410x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč