Vlastimil Beneš
Hřbitůvek
Id: 225301
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 37 x 60 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2329x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč