Vlastimil Beneš
Klaun
Id: 306704
pastel/papír, rozměr ve výřezu 53 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu
zobrazeno: 19986x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč