Vlastimil Beneš
Krajina za úplňku
Id: 112711
olej/plátno, rozměr 54 x 130 cm, sigováno vlevo dole, zakázkový dubový rám, v minulosti drobně restaurováno, získáno z pozůstalosti autora
zobrazeno: 5376x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
180 000 Kč
Příhozy: 83