Vlastimil Beneš
Lávka přes potok
Id: 121901
olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto
zobrazeno: 2009x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč