Vlastimil Beneš
Periferie
Id: 123502
olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, obraz v původním stavu, poškozený rám
zobrazeno: 5453x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč