Vlastimil Beneš
Staveniště
Id: 1780
malba na dřevě, rozměr malby 34,5 x 23,5 cm, signováno na zadní straně, datováno 1962, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 6960x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
25 000 Kč