Vlastimil Beneš
Údolí
Id: 439401
olej/plátno, rozměr 81 x 110 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, doba vzniku po roce 1945, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1775x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 58