Vlastimil Beneš
Zimní cesta
Id: 90001
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 69-70, původní olištování, obraz ve zcela původním velmi dobrém stavu, PO
zobrazeno: 17524x
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
180 000 Kč
Příhozy: 107