Vlastimil Beneš
Zimní stadion
Id: 453401
olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám
zobrazeno: 6890x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
375 000 Kč
Příhozy: 116