Vlastimil Kačírek
Louka u vody
Id: 607
olej/plátno/karton, rozměr plátna 28 x 36 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 3340x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
17.10.2013, 20:10:00
16.10.2013 | 13:07 | 1 800 Kč |