Vlastimil Košvanec
Akt
Id: 1809
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole Koš, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3225x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč