Čas na serveru 09:22:47

Vlastimil Košvanec
Diana

Id: 532305

Diana

  •  / Diana / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 69 x 99 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 164x

Vyvolávací cena:
9 500

40 000

2024,12-1,02,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu