Vlastimil Košvanec
Diana
Id: 532305
olej/plátno, rozměr 69 x 99 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 870x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
40 000 Kč
2024,12-1,02,20,30,00
minimální příhoz 1 000 Kč