Vlastimil Košvanec
Hudba v přírodě
Id: 65701
olej/plátno, rozměr 105 x 80 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, novodobě rámováno
zobrazeno: 5863x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
57 000 Kč