Vlastimil Košvanec
Letní výlet
Id: 395501
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2330x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
66 000 Kč