Vlastimil Košvanec
V létě
Id: 395502
olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, místy opadaná malba
zobrazeno: 7910x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 55