Vlastimil Košvanec
Zámek v Poděbradech
Id: 89801
olej/pláto, rozměr 90 x 115 cm, signováno vlevo dole, datováno 1934, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3588x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 76