Vlastimil Kuřil
Před stodolou
Id: 1413
olej/plátno, rozměr plátna 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2295x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
14.10.2014, 20:18:00
14.10.2014 | 20:11 | 5 500 Kč |