Vlastimil Rada
Husité
Id: 341301
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 17 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pasparta mírně poškozena
zobrazeno: 1361x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč