Vlastimil Rada
Lesní potok
Id: 36802
pastel/papír, velikost listu 27 x 19 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2273x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč