Vlastimil Rada
U koní
Id: 72302
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3823x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
84 100 Kč
Příhozy: 84