Vlastimil Rada
Zima na vsi
Id: 509004
olej/plátno fixované na překližce, rozměr 37,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně torzo výstavního štítku Umělecké besedy, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 472x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč