Čas na serveru 07:46:11

Vlastimil Rada
Zima na vsi

Id: 509004

Zima na vsi

  •  / Zima na vsi / Vlastimil Rada

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 37,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně torzo výstavního štítku Umělecké besedy, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 447x

Vyvolávací cena:

7 500