Vlastimil Zábranský
Děkuji za pochopení
Id: 521602
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm (větší formát), značeno a popsáno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v levém dolním rohu vryp v malbě (viz foto)
zobrazeno: 2795x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
52 000 Kč