Vlastimil Zábranský
Dívka
Id: 380001
olej/karton, rozměr 30 x 22 cm, značeno a popsáno uprostřed dole, na zadní straně autorsky značeno a datováno, rámováno
zobrazeno: 5357x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
66 001 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 63